Дерев’яні масажні столи виглядають естетично та дорого. Виготовляють їх в основному з надійного та привабливого зовні бука. Такий матеріал досить екологічний та дозволить насолодитись натуральними запахами деревини. Це сприяє більшому розслабленню під час процедури. Однак їх використання передбачає дотримуватися низки правил.

Так, дерев’яну поверхню масажного столу необхідно ретельно очищати після проведення кожної процедури. Робити це краще трохи зволоженою м’якою серветкою. Можна використовувати мильний розчини – головне витерти все насухо.

Слід як мінімум раз на місяць проводити повний огляд всіх кріплень дерев’яного столу. Треба звернути увагу на гвинти та кріплення кабелів та тросів. Якщо гвинти не щільно прилягають, потрібно підтягнути різьбові з’єднання. Коли проблема з кабелями та тросами, слід звернутися до фахівців, які допоможуть її усунути. Також потрібно подбати про петлі, змащуючи їх спеціально призначеним для цього мастилом

Також під час щомісячного або щотижневого генерального прибирання можна обробляти поверхню антибактеріальними розчинами.

Не менш важливо, щоб дерев’яні частини столу не мали пошкоджень захисного лаку. У разі їх виявлення слід негайно відполірувати та поновити захисний шар.

Що не можна робити з дерев’яним масажним столом

Дерев’яний масажний стіл не такий міцний, як металевий, тому категорично забороняється тиснути на нього всією масою тіла. Як на сам стіл, так і на підлокітники та підголівники. Вся вага має рівномірно розподілятися по всій поверхні. Також категоричного заборонено стрибати на дерев’яний стіл – лягати на нього потрібно із положення сидячи, щоб вага рівномірно розподілилася.

Загальна вага не повинна перевищувати 150 кг, інакше з’являється великий ризик зниження експлуатаційного терміну конструкції. Також не рекомендується одночасне перебування на столі відразу кількох людей. Так вага буде не рівномірною, а зосереджена в різних частинах дерев’яного столу. Це може призвести до його ламання посередині.

Також забороняється ставати ногами на такий стіл. Це може призвести до ламання. Поводитися з дерев’яною поверхнею слід обережно, а перед експлуатацією завжди перевіряти, яким чином розташовані ніжки. Не можна, щоб вони були не на одному рівні, це також може призвести до ламання.

В цілому ж догляд за дерев’яним масажним столом не дуже складний – систематично протирати поверхню, слідкувати за її цілісністю та старатися використовувати його максимально акуратно – у цьому випадку він послугує не один десяток років.