Оздоровлення і краса – необхідність для сучасної людини. Ритуали краси і SPA допомагають вирішити багато косметичних, фізіологічних та психоемоційних питань, приносячи клієнтам релакс та відновлення, тому власники салонів прагнуть підібрати кращі інструменти для роботи, серед яких – масажний стіл.

Яким же має бути ідеальний масажний стіл для салону краси? Спробуємо розібратися.

В першу чергу стіл має бути комфортним – як для клієнта, так і майстра, адже саме це є запорукою необхідного ефекту. Зважаючи на це, масажний стіл для салону краси або СПА має відповідати наступним вимогам:

  • регульована висота;
  • оптимальні розміри під зріст клієнта і площу кабінету;
  • стійкість і міцність до великих навантажень;
  • гігієнічність обивки;
  • правильна товщина наповнювача;
  • простота і швидкість догляду за столом;
  • можливість регулювання нахилу частин тіла (якщо цього потребує послуга).

Якщо майстру буде зручно працювати, він зможе забезпечити необхідний ефект, і наступного разу клієнт прийде саме сюди та не стане шукати іншого масажиста.

Рекомендації при виборі масажного столу для салону

Підбираючи стіл, радимо звернути увагу на наступні моменти.

Конструкція: для невеликих спа-кабінетів справжнім порятунком стануть складні столи. Вони виглядають не менш солідно за стаціонарні, при цьому зручно складаються до розмірів валізи, не займаючи простір.

Матеріал каркасу: популярними варіантами є дерев’яні та алюмінієві столи. Перший варіант – надає інтер’єру природної естетики і затишку, є екологічно чистим та міцним. Алюмінієві моделі – легші за дерев’яні й швидше регулюються завдяки телескопічним ніжкам. Обидва варіанти оснащені гумовими накладками для ніжок, що протидіє ковзанню столу.

Розміри: довжина має бути 1,8-2 метра, при цьому існують моделі до 2,2 метрів для високих клієнтів. Оптимальна ширина – 70 см і висота – 75 см. Ці параметри зручні для людей різної комплекції і зросту та дозволяють майстру вільно пересуватись навколо стола.

Обивка і наповнювач: тканина виглядає розкішно, проте є непрактичною і потребує частого догляду. Краще віддати перевагу еко-шкірі. Вона не липне до тіла, не поглинає косметичні засоби, вологу і запахи, а після процедури достатньо протерти поверхню антисептичною серветкою.

З наповнювачів – кращий пінополіуретан товщиною 6-10 см залежно від типу процедур. Він має ортопедичний ефект, тому м’який, пружний і забезпечить комфорт клієнту протягом кількох годин.

Вага столу: якщо необхідно часто пересувати кушетку, слід обрати моделі 15-25 кг. Вони мобільні, при цьому легко витримують навантаження до 250 кг.

Відпочинок і догляд за собою під час SPA і косметологічних процедур у салоні краси – це справжнє задоволення! Правильно підібраний масажний стіл забезпечить не лише максимальну користь для клієнтів, а й зручність роботи майстрам та високу репутацію закладу!