Компанія ТЕХНОАРЕНА є дистриб'ютором масажних столів RESTPRO в УКРАЇНІ з 2019 року.

Оптово-роздрібна компанія ТЕХНОАРЕНА працює як з приватними особами, так і компаніями по УКРАЇНІ. Співпрацюємо з 47 компаніями на постійній основі, прислухаючись до потреб і розширюємо асортимент на підставі нових запитів.

Наш професійний колектив невпинно працює і розвивається в індустрії обладнання для майстрів масажу. Співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, відвідують професійні конференції та тісно спілкуються з клієнтами, щоб якомога краще розуміти вимоги споживачів до продукції.  Команда ТЕХНОАРЕНА знає, що Вам підійде найкраще.

Зв'яжіться з нашими консультантами та отримайте вичерпну інформацію з питань. Бренд RESTPRO представлений у всіх куточках нашої країни.

Компанія ТЕХНОАРЕНА вірить, що масажний стіл RESTPRO майстра - репутація і ставлення до клієнта, тому уважно ставимося до вибору якості продукції, що випускається. У виготовленні продукції масажних столів RESTPRO використовуються тільки екологічні матеріали і перевірені технології. Масажні кушетки RESTPRO перевірені п'ятирічним досвідом використання наших численних клієнтів. На наших столах працюють масажисти, косметологи, тату-художники і майстри краси.