Жоден масажний салон чи клініка не в змозі обійтися без хорошого та якісного обладнання – саме це гарантує зручність клієнту під час процедури. Та й гарний зовнішній вигляд використовуваних аксесуарів показує професійний підхід до справи й налаштовує клієнта на подальшу співпрацю. Ось чому для вибору обладнання слід підходити виважено та не шкодуючи коштів.

Найкращим помічником для проведення якісного масажу є саме масажний стіл. Щоб він був дійсно якісний та зручний, необхідно при виборі звертати увагу на декілька важливих нюансів. Розберемо декілька найважливіших.

Розмір та висота масажного столу

Усі пацієнти відрізняються один від одного статурою, через що необхідно обирати зручний та широкий масажний стіл, на якому навіть високим людям буде зручно перебувати під час процедури. Якщо ж сам масажист невисоко зросту, або ж якщо послуги з надання масажу в салоні здійснюватимуть одразу декілька майстрів, тоді слід обирати стіл з можливістю коригуванням висоти. Це забезпечить зручне розташування клієнта та комфортні умови праці для майстра. Це також важливо.

Регулювання

Масажний стіл RESTPRO за типом регулювання висоти ділиться на два види: ручний та електричний.

 

  • Ручний тип – не є габаритним та більш легкий на відміну від електричного. Стіл з ручним типом регулювання можна легко переносити чи перевозити із собою.
  • Електричний тип керування – використовують зазвичай у дорогих моделях. Вони керуються спеціальним пультом – це дійсно зручно, проте зазвичай це стаціонарні моделі.

 

Навантаження

Вибір масажних столів RESTPRO досить великий, адже вони виготовляються з найрізноманітніших матеріалів, саме тому й навантаження на такі столи може бути різним.

Класичні столи є доволі міцними й можуть витримувати близько 250 кг навантаження. Проте є столи, які виготовляються з більш міцних матеріалів – вони здатні витримувати навіть 300 кг ваги.

Секції

Щоб забезпечити комфорт клієнту, сучасні виробники виготовляють столи з секціями. Вони можуть нахилятися та регулюватися, роблячи стол таким собі трансформером для різних типів масажу. Їх можна індивідуально підлаштовувати під кожну особу та положення під час масажу. Можна зустріти такі масажні столи з поділом від 1 до 4 секцій. Вони є досить популярними, проте й дорожчими за стандартні. До того ж 2-х та 3-х секційні столи легко складаються, тому вони також зручні для транспортування.  

Наповнення та матеріал оббивки

Зручність клієнта під час процедури – головна умова масажного столу, тому матрац, який використовується для стола, повинен бути максимально зручним. Варто вибирати такий, що найменше піддаватиметься деформації та буде довготривалим у використанні. Як варіант – товстий пінний матрац.

Найякіснішим матеріалом, що використовуються для оббивки, є шкіра. Проте такі столи будуть досить дорогими й вимогливими щодо догляду, і для бюджетних варіантів використовують арпатек, дерматин та поліулеран, що є теж досить хорошим матеріалом.

Щоб клієнти залишалися задоволеними, до вибору стола варто підходити комплексно й враховувати особливості кожного з них.