Масажисти – це люди, котрі здатні не просто розслабити м’язи всього тіла, а й зміцнити здоров’я клієнта! При цьому дуже важливо, щоб процес масажу був максимально комфортним не лише для клієнта, а й для майстра. Досягти цього дуже просто з допомогою правильно вибраного масажного столу!

Різновиди масажних столів

Масажні столи класифікують за різними критеріями. Залежно від кількості секцій їх розділяють на односекційні, двосекційні, трьох- та чотирьохсекційні. Від даного показника залежить комфорт клієнта під час процедури та можливість змінювати його положення. Наприклад, трьох- та чотирьохсекційні вироби дозволяють поміщати клієнта в сидяче положення, що особливо актуально для окремих видів масажу (масаж ніг, рук, голови). Односекційні моделі значно дешевші, але й більш габаритні – вони забезпечують лише лежаче положення.

Масажні столи класифікують і за матеріалом виготовлення. Найрозповсюдженішими вважаються сталеві вироби, але окрім них бувають і дерев’яні. Вони більше підходять для SPA-салонів та клінік, адже можуть чудово доповнити інтер’єр такого закладу.

Стіл для масажу буває розкладний і стаціонарний. Перший варіант – це ідеальне рішення для роботи з виїздом на дім. Такі моделі мають полегшену будову, легко складаються та розкладаються, а в складеному вигляді не займають надто багато місця. Стаціонарні вироби підходять для приватних кабінетів, салонів та медичних центрів.

Як обрати ідеальний масажний стіл

Щоб масажний стіл перетворився на справжнього помічника, краще обирати його за такими параметрами, орієнтуючись на власний смак та стиль роботи:

Розмір. Масажний стіл не повинен займати надто багато простору в кімнаті, де проводиться масаж, але клієнту на ньому повинно бути зручно та просторо. Варто пам’ятати, що під час сеансу потрібно буде підходити до клієнта з різних сторін. Це можна зробити тільки з достатньою кількістю вільного простору навкруги стола.

Максимальна вага. Чим більша максимальна вага, яку можна поміщати на стіл, тим більше коло клієнтів можна охопити. Прекрасним варіантом будуть вироби з максимальною вагою в 300, 500 та 1000 кг. Звісно, людина не може стільки важити, але чим більшу вагу здатен витримати стіл, тим міцнішим і довговічнішим він являється.

Матеріал, з якого виготовлено каркас. Такий параметр впливає одразу на декілька аспектів. По-перше, чим міцніший каркас, тим довше прослужить стіл. По-друге, вага каркасу впливає на мобільність виробу. І по-третє, такий параметр має естетичну сторону.

Найпопулярнішими варіантами є дерево та алюміній. В першому випадку столи служать десятками років, вони красиві та надійні. Алюмінієві ж каркаси поєднують в собі міцність та легкість, тому ідеально підходять для майстрів, котрі часто переміщують місце роботи, роблять масаж вдома у клієнтів та мають обмежену робочу площу.

Обирайте зручний та доступний масажний стіл в нашому магазині – ми допоможемо перетворити роботу на справжнє задоволення!