Масажний стіл є спеціальним обладнанням, яке використовують у приватних салонах, медичних установах та вдома. Сама процедура має різні функції, залежно від конкретного запиту, тому при виборі придатного столу необхідно звернути увагу на параметри, які повинні відповідати конкретному запиту: наприклад, яка кількість секцій вважається універсальною та підходять для різних типів масажу й косметологічних послуг.

Визначитися важливо, проте доволі складно, адже тут багато нюансів. Важливо, щоб масажний стіл дозволяв розташувати клієнта максимально зручно, що дасть йому розслабитися, й ефект у такому разі буде більш помітним. Однак зручно повинно бути не тільки клієнту – у такому разі працювати на такому столі набагато простіше буде і для масажиста, а тому наявність секцій – це ознака якісного, професійного масажного столу.

І чому різниця між дво- та трисекційним масажним столом

Двосекційні масажні столи зазвичай мають лише одну рухому частину. Вона знаходиться або вгорі, й дозволяє змінювати положення голови та спини, або внизу – щоб підняти або опустити ноги.

Трисекційні дають більше варіантів для зручного розташування пацієнта. Вони дозволять змінювати:

  • кут нахилу голови;
  • міняти висоту;
  • підіймати чи опускати середню частину тіла;
  • регулювати положення ніг.

Такий стіл підходить для більшої кількості типів масажу ніж двосекційний. Наприклад, дозволить здійснювати як лімфодренаж у ногах, так і витяжку хребта. Тут вибір очевидний, й все каже на користь трисекційного. Проте є й мінус: такі столи суттєво вищі в ціні. Натомість клієнтам будуть зручніше, та тут важливо визначитись із пріоритетами.

Який масажний стіл вибрати

У будь-якому випадку для надання якісних масажних послуг потрібен стіл хоча б з двома секціями та спеціальними підлокітниками та виїмками для голови.

Варіант з двома спеціями не дозволить здійснювати весь спектр масажних послуг, а самому клієнту буде не завжди комфортно. Тому трисекційний вважається більш оптимальним та універсальним. Важливо тільки підібрати міцну конструкцію, щоб деталі прослужили довгий час, а оббивка не стерлася.

Зовнішній вигляд та санітарний стан столу має важливе значення для пацієнтів та їхньої безпеки. Тут не варто економити, до того ж краще купити одразу якісний стіл, ніж постійно витрачати гроші на покупку нових, неякісних та недовговічних. Тож покупка на багато років – це трисекційний професійний масажний стіл.