Аксесуари та насадки для масажного столу

 

Професійний масаж від досвідченого майстра – сама по собі приємна і оздоровлююча процедура, що допомагає розслабитися, позбутися втоми і зажимів у м’язах, покращити зовнішній вигляд і самопочуття. Але для більшої результативності і комфорту для клієнта та масажиста потрібен не лише якісний стіл, а й аксесуари до нього.

ТОП-4 аксесуарів і насадок для масажного столу

Існує велике розмаїття аксесуарів, та зупинимося лише на найголовніших, без яких професійному масажисту взагалі неможливо обійтися.

Валики

Підкладають під шию та голову, коліна або гомілки клієнта. Це необхідно для прийняття людиною анатомічно правильного положення, більшого розслаблення окремих груп м’язів та комфорту.

В роботі майстри застосовують валики наступного виду:

  • круглі – універсальні для масажу спини та живота;
  • напівкруглі – застосовують для масажу рук, підкладаючи під передпліччя/плече або під площину усієї руки. Також ця модель підходить для шиї в положенні обличчям вниз;
  • трикутні – допомагають проводити масаж живота, боків тіла і стегон. Їх підкладають під коліна;
  • усічені – використовуються при масажі спини у положенні лежачи, їх розташовують під гомілками.

Валики виробляють з пінного поліуретанового матеріалу, вони мають ефект пам’яті та ортопедичну дію. Поверхня вкрита еко-шкірою, що не прилипає до тіла, не поглинає масажні олії, вологу і запахи та зберігає гігієнічність аксесуара і спрощує догляд за ним.

Підголівники і підлокітники

Незамінні насадки, що розширюють можливості процедур. Підголівник дозволяє розташувати голову клієнта під потрібним кутом нахилу і зняти напругу з шиї, а підлокітники – розслабити руки і дати максимальний доступ масажисту до тулуба.

Такі аксесуари та насадки для масажного столу мають максимально ергономічну конструкцію – треба лише вставити їх в пази столу.

Тримач для одноразових виробів

Такий аксесуар для масажу зручно кріпиться до столу, дозволяє майстру швидко дістати нову серветку, рушник або застелити стіл для наступного відвідувача. При цьому – він ніяк не заважає клієнту.

Розхідні матеріали

Одна з головних умов, якої має дотримуватися кожен професійний масажист – чистота. Тому для масажного столу необхідні гігієнічні серветки з отвором для обличчя, одноразові простирадла та рушники, плівки для обгортань, а також антисептичні засоби для дезінфекції столу та його елементів.

В окремих косметологічних кабінетах для столів застосовують м’які махрові накидки з регулювальним шнуром по периметру, що забезпечує надійну фіксацію. Такі накидки не ковзають та приємні до тіла.

Насадки і аксесуари для масажних столів – незамінні для масажистів, косметологів, тату-майстрів, реабілітологів та інших фахівців. Ці елементи допоможуть домогтися кращого ефекту та зробити процедуру повністю комфортною для клієнта і максимально зручною – для спеціаліста!