Масажні столи для вагітних: особливості та додаткові аксесуари

 

Вагітність для жінки – період радісного очікування, але водночас – випробування для організму. Особливо на 2 і 3 триместрі відчувається біль і дискомфорт у хребті, попереку та ногах, з’являється важкість і набряки. Щоб допомогти майбутній мамі подолати ці симптоми, розроблені різноманітні фізіопроцедури, що покращують крово- і лімфоток та знімають напругу із суглобів та м’язів.

Для максимального комфорту під час роботи з вагітними розроблені функціональні й ергономічні масажні столи. Вони безпечні для жінки й малюка, а також зручні у використанні для лікарів, фізіотерапевтів, масажистів та інших спеціалістів.

Особливості масажних столів для вагітних

Помилково вважати, що вагітним жінкам підійде звичайне обладнання. У масажних столах і кушетках кожна деталь повинна бути ретельно продумана, щоб процедури були комфортні, безпечні і приносили користь.

Ключова відмінність цих моделей – знімні люверси для живота і грудей з різним діаметром, залежно від строку вагітності та індивідуальних параметрів жінки. Це дозволяє розміститися лежачи на животі без шкоди дитині і дискомфорту для самої мами.

Також, щоб у жінки не напружувалися шия і плечі, стіл повинен бути оснащений знімним регульованим підголівником, додатковою поличкою для рук і підлокітниками.

Особливу увагу приділено і матеріалам столу. Каркас виготовляють з міцного бука. Це екологічно чистий і довговічний матеріал, завдяки якому кушетка стійка, не совається по підлозі і не хитається. Загальна вага столу – не більше 17-20 кг, при цьому він витримує навантаження до 250 кг.

Форма масажного столу із заокругленими бортами перешкоджає забиттям і травмуванню, а м’який поліуретановий наповнювач з ефектом пам’яті створює ортопедичний ефект, даруючи максимальний релакс і підтримуючи тіло вагітної в анатомічно правильному положенні без перевантаження хребта.

Обивка масажного столу для вагітних виготовлена з якісної еко-шкіри, що не прилипає до тіла, не поглинає запахи і залишається гігієнічною. Також вона приємна на дотик і не виділяє токсичних речовин.

Додаткові аксесуари для більшого комфорту

Крім підлокітників і підголівника, до будь-якої моделі кушетки для вагітних можна додати масажний валик, який під час процедури зручно підкладати під шию, коліна або гомілки жінки для кращої мікроциркуляції крові і релаксу.

Масажні столи для вагітних і додаткові аксесуари розроблені за інноваційними технологіями, спільно з лікарями і спеціалістами, які працюють з жінками на різних термінах вагітності.

Таке обладнання дозволяє майбутнім мамам та малюкам відчувати безпеку, турботу і комфорт й отримувати від процедур користь та задоволення, а майстрам – якісно і зручно виконувати необхідні оздоровчі процедури.