Електричний масажний стіл з підігрівом – одне з найефективніших досягнень в індустрії. Він забезпечує додатковий комфорт клієнтам під час проведення доглядових процедур, дозволяє розслабитися та робить сам масаж більш ефективним.

Та чи дійсно такі моделі масажних столів так необхідні, адже їх вартість в порівнянні зі стандартними моделями вища? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Отже, для чого застосовують масажні столи з електричним підігрівом?

У яких випадках потрібні масажні столи з підігрівом

Насамперед обладнання такого типу доречне в СПА-салонах під час проведення так званих вологих масажів. Столи з підігрівом застосовуються для надання широкого спектра послуг, таких як таласотерапія, стоунторапія, тонкошарове грязьове обгортання, різноманітні види пілінгів і контрастні процедури.

Температурний вплив значно підвищує ефект від маніпуляцій та активізує дію засобів, що застосовуються для роботи з клієнтами. Усі ці фактори повністю компенсують недолік високої ціни й роблять масажні столи з підігрівом по-справжньому популярними.

Яким повинен бути масажний стіл з підігрівом

Крім загальної можливості вибору оптимальної висоти та конфігурації, щоб пацієнт міг зайняти зручне положення без додаткового навантаження на хребет і м’язи, стіл з підігрівом має відповідати певним критеріям та характеристикам.

По-перше, його поверхня повинна бути безпечною – міцною, щоб необережний рух не призводив до розриву оббивки та враження струмом. По-друге, вони повинна відрізнятися підвищеними антибактеріальними властивостями, адже часто масажний стіл з підігрівом використовують при взаємодії з маслами та іншими рідкими косметологічними засобами – щоб клієнту не було прохолодно. Вони створюють додаткову загрозу з боку бактерій, для яких тепле середовище вважається сприятливим.

По-третє, важливо визначитися з набором опцій, які потрібні для масажу. Так, треба звернути увагу на можливість регулювання температури для вибору необхідного режиму.

В результаті можемо дійти висновку, що масажний стіл з підігрівом – це важливий компонент професійного обладнання, що застосовується для виконання лікувальних і профілактичних процедур. Він повинен оснащуватися необхідним для цього функціоналом, і одним із таких інструментів є підігрів поверхні. Це дозволить створити приємні та комфортні відчуття й покращити ефективність масажу.