Топовий алюмінієвий стіл для масажу на 3 секції

 

Сучасний ритм життя – динамічний і дуже втомлює, тому кожна людина потребує швидкого і якісного відновлення, і однією з кращих процедур, що допомагає бути в тонусі стає масаж. Саме тому майстру важливо підібрати якісний масажний стіл, який не лише забезпечить ефективність і комфорт процедури, а й буде зручним для самого фахівця.

Найбільш популярною моделлю серед досвідчених масажистів є трисекційний складний стіл з алюмінієвим каркасом.

Чим особливий алюмінієвий стіл на 3 секції

Його конструкція – детально продумана. Стільниця має 3 частини: секцію для тіла і ніг, спинку і підголівник. Спинку можна фіксувати більше, ніж в 10 рівнях нахилу. Нижню частину для ніг – також можна підняти.

Алюмінієвий каркас відрізняється підвищеною міцністю, тому модель має високу стійкість до механічних навантажень і деформацій. Стіл не прогнеться навіть під вагою 250-300 кг, завдяки чому процедуру можна проводити клієнтам усіх вагових груп. Конструкція з’єднана посиленими металевими тросами, які мають прогумовані елементи в місцях кріплень. Вони надійно утримують стіл в розкладеному положенні, не даючи йому розхитуватись і дозволяють швидко і часто складати кушетку без пошкодження механізму.

Металеві ніжок оснащені гумовими накладками для більшого зчеплення з підлогою та її захисту від подряпин.

Крім довговічності і міцності, алюміній досить легкий матеріал, тому навіть стаціонарні габаритні столи достатньо легко перемістити в приміщенні. А складні моделі – ідеальний варіант для майстрів, які роблять масаж у себе на дому або на виїзді. Мобільні кушетки важать не більше 15 кг, складаються до розмірів валізи, їх легко транспортувати і зберігати у маленькому приміщенні.

Стіл комплектований знімними підлокітниками, підголівником і окремою підставкою для рук. Це дозволяє клієнту прийняти правильне положення, а майстру – виконувати усі необхідні маніпуляції. Усі поверхні наповнені піною foam або поліуретаном товщиною 4-6 см, шо відмінно амортизує і повторює вигини тіла людини.

Як вибрати найкращий 3-секційний масажний стіл

Обираючи алюмінієву кушетку, зверніть увагу на наступні характеристики:

  • наявність регульованих частин: кілька секцій дозволяють виконувати усі типи масажів: від класичного та розслаблюючого до лікувального; 
  • тип конструкції: залежить від того, де ви надаєте послугу: стаціонарна модель – більш міцна і надійна, проте підійде для масажу у просторому кабінеті; якщо є необхідність виїжджати – краще обрати складний стіл – не менш надійний, проте легший і компактніший;
  • висота: чим більший діапазон, тим краще і зручніше, оптимальний варіант – 60-85 см.
  • навантаження: якісні алюмінієві столи легко витримують до 300 кг;
  • поверхня: надайте перевагу оббивці з поліуретану або еко-шкіри, вона не поглинає воду, олії, запахи;
  • дизайн: лаконічний дизайн алюмінієвих ніжок і стримані відтінки оббивки підкреслять естетику кабінету.

Алюмінієві трисекційні столи популярні у досвідчених масажистів різних напрямків. Ми попіклувалися, щоб і у вас був вибір, тому пропонуємо великий вибір столів на три секції з надійним металевим каркасом. Замовляйте з доставкою, сплачуйте частинами від Приватбанку і виконуйте якісні масажі!