Стаціонарний стіл використовують в лікувальних кабінетах, оздоровчих закладах, SPA-центрах, косметологічних салонах та лікарнях – він універсальний й дає змогу виконувати різні види масажу та косметологічні процедури.
Відрізняються такі столи великою поверхнею та стійкими ніжками. Це алюмінієва або дерев’яна конструкція з рівною стільницею. Дерев’яний каркас покритий спеціальним лаком, який захищає від надмірної вологи та є безпечним для здоров’я людини. Стільниця зазвичай ортопедична. Оббивка виготовляється із поліуретанової шкіри, що схожа на натуральну і є гіпоалергенною – вона не боїться перепадів температури та попадання рідин, які містять олії. Всередині стільниці – багатошаровий пінополіуретан товщиною 6 см – таке покриття є м’яким і пружнім, швидко повертає форму.
Для зручності клієнта стаціонарні столи мають змінний підголівник, виріз для обличчя та підставку для рук. Деякі моделі складаються з двох частин, одна з яких змінює рівень нахилу до 45 градусів. Також столи оснащені подушечками для ніг, поличками та ящиками для зберігання інструментів і аксесуарів для масажу. Вони мають ніжки, які регулюються на висоту 60-80 см і витримують навантаження до 250 кг. У деяких випадках стаціонарні столи кріпляться до підлоги або ж мають коліщатка для перевезення по кабінету. Завдяки тому, що їх не потрібно щоразу розбирати та збирати, термін їх експлуатації набагато більший, ніж у портативних моделей.
Де використовується стаціонарний стіл для масажу
Завдяки своїй конструкції стаціонарний стіл використовується не лише для масажу, а й для інших косметологічних і оздоровчих процедур:
- оздоровчий, лікувальний, реабілітаційний, класичний, антицелюлітний та інші види масажу;
- антивікові та доглядові косметологічні програми;
- спа-процедури: епіляція, обгортання, пілінги, апаратні та інші види процедур;
- нанесення татуювання та пірсингу.
Переваги стаціонарного столу для масажу
Стаціонарний стіл для масажу є більш функціональним. На ньому зручно відпрацьовувати свої навики та використовувати для професійного масажу. Стіл має міцний металічний або дерев’яний каркас, прямокутну форму зі згладженими кутами, тому є безпечним і підходить для щоденної експлуатації. Він простий в догляді – достатньо помити поверхню мильним розчином.
Професіонали обирають саме стаціонарні столи, оскільки під час роботи вони не хитаються від рухів масажиста, мають зручну конструкцію, тому масажист не втомлюється під час роботи та легко переходить від однієї ділянки тіла до іншої, не турбуючи клієнта.
Стаціонарні столи зроблені в стриманому, елегантному дизайні, який підходить як для кабінетів масажистів-початківців, так і для дорогих салонів краси. Це викликає довіру клієнта до спеціаліста. Однак вони є габаритними та потребують просторого приміщення.
Якщо вам потрібен надійний та довговічний стіл для масажу – стаціонарні моделі стануть ідеальним варіантом! Але якщо потрібно часто переїжджати, беручи стіл з собою, варто звернути увагу на портативні варіанти. В будь-якому разі ми проконсультуємо щодо основних видів столів та допоможемо обрати масажний стіл підходящого типу та розміру!