Дерев’яні масажні столи не дарма користуються популярністю серед майстрів. Вони відрізняються надійністю та міцністю, а їхній естетичний зовнішній вигляд відразу ж привертає увагу відвідувачів. Між тим за ними потрібен спеціальний догляд – саме тому використовувати такий стіл для виїзних процедур на природі буде недоцільним рішенням: це може погано вплинути на його стан.

Отже, чому на відкритому повітрі дерев’яний масажний стіл краще не використовувати? Спробуємо розібратися.

Почнемо з того, що дерев’яний масажний стіл досить громіздкий та важкий, тому доставити його для процедури на вулиці не так вже й просто. Його важко підняти та донести до необхідного місця, складно встановити рівно.

Ще одна причина: натуральне дерево погано реагує на вологу. Під час процедури може піти дощ або ніжки будуть встановлені в мокрому ґрунті – все це призведе до погіршення стану столу й знизить його експлуатаційний термін та можливості. Зайва кількість сонячного світла також згубно впливає на його стан. Крім того, на вулиці завжди є комахи і тварини, які можуть пошкодити поверхню. Зрештою від столу нічого не залишиться!

Чи зручно використовувати дерев’яний масажний стіл на вулиці

Для виїзних процедур дерев’яний масажний стіл буде не надто зручним, якщо потрібно змінити його положення, збільшити або зменшити довжину ніжок. Наприклад, алюмінієві масажні столи мають спеціальну пускову систему, яка дозволить за лічені секунди підняти або опустити стіл. З дерев’яними дещо складніше, є ціла процедура, яка складається з декількох етапів: в першу чергу потрібно відкрутити гайки на кожній ніжці (їх називають баранчиками), далі слід перемістити планку на ніжці до бажаної відстані. Останній етап – закрутити гайки назад. Зробити це без спеціальних інструментів складно, а вивозити їх на природу нікому не захочеться. Тобто ліпше обрати алюмінієвий.

Що ж буде з масажним столом з дерева на відкритому повітрі? Без спеціального просочення такий стіл не зможе довго прослугувати. Сильний вітер, волога, ультрафіолетове випромінювання та бруд від поганої погоди можуть серйозно нашкодити конструкції. Очистити такий стіл також буде не просто: бруд та пил добре в’їдаються в деревину. Саме тому найкраще використовувати такий стіл у приміщенні, де ніякі зовнішні чинники не зможуть йому пошкодити. Так він прослужить багато років, радіючи очам відвідувачів та масажиста.