Переносний масажний стіл має складний механізм для зручності, але дуже важливо правильно його підготувати до роботи, щоб процедура пройшла не лише приємно та результативно, а і безпечно для клієнта та самого майстра.

Якісний переносний масажний стіл виготовляється з міцних матеріалів і, попри невелику вагу, має надійну конструкцію, що витримує великі навантаження. Також на ніжках столу є накладки, що перешкоджають ковзанню по підлозі і хитанню стола. А  моделі кушеток із округленими краями, дозволяють зручно обходити стіл з усіх боків і не зачіпати гості кути.

Техніка безпеки при користуванні масажним столом

Підготовка

Перед початком процедури впевніться, що масажний стіл правильно зібраний і готовий до роботи. Він має витримувати вагу клієнтів із запасом, адже на нього ще діятиме сила ваших рук і частина вашої ваги. Для цього важливо надійно закріпити усі болти конструкції й перевірити, що усі ламелі стільниці розташовані так, як треба. Можна кілька разів спертися на кушетку самостійно, щоб відчути, що нічого не просідає під вагою, не тріщить і не рипить.

Регулювання висоти

Висувні ніжки стола мають бути надійно зафіксовані на потрібній висоті, щоб раптом стіл не впав під час сеансу. Також висота впливає на безпеку процедури, оскільки дозволяє розташувати клієнта на оптимальній висоті для зросту майстра й допомагає уникнути випадкового травмування людини через тривале незручне положення спини і рук.

Перевірка стійкості столу

Прослідкуйте, щоб на ніжках були накладки. Це забезпечить додаткову стійкість навіть на гладенькій ковзкій підлозі з плитки і допоможе запобігти зсуву стола.

Безпечна експлуатація під час процедури

В процесі виконання масажу, нарощування вій чи ін. маніпуляцій на масажній кушетці пам’ятайте, що ваші рухи мають бути обережними. Наприклад, не варто сильно розхитувати тіло людини на масажі, адже з цим почне хитатися і стіл.

Щоб забезпечити правильне і безпечне положення тіла клієнта і запобігти його падінню, в окремих техніках масажу можна застосувати підлокітники або валики, що є в комплекті переносних столів, а положення голови зафіксувати підголівником.

Для гігієни і захисту шкіри клієнта стеліть на кушетку одноразові простирадла. Це вбереже людину від ризику дерматологічних інфекцій та полегшить дезінфекцію стола.

Отже, ключові правила безпеки користування масажним столом – це надійне закріплення усіх деталей конструкції та перевірка міцності стола перед роботою, правильний вибір висоти, використання антиковзких накладок на ніжки і застосування додаткових підлокітники і підголівників для фіксації положення тіла клієнта. Такий підхід захистить майстра і клієнта від травмування та інших неприємностей і зробить процес зручним та приємним.