Перед новачками-масажистами часто постає питання: обрати складаний чи стаціонарний стіл. Якщо дозволяє площа робочого простору та бюджет, а ви надаєте послуги і у себе в кабінеті, і на виїзді, можна замахнутися на обидва варіанти. Та зазвичай майстри прагнуть підійти до вибору раціонально та зупинитися на одному з видів.
Розглянемо відмінності між стаціонарним та складним масажним столом та спробуємо з’ясувати, якому варіанту краще віддати перевагу.
Стаціонарні масажні столи
Такий масажний стіл призначений для постійного користування та встановлюється раз і назавжди – на конкретному місці: в кабінеті, реабілітаційному центрі тощо. Особливість такого масажного столу – велика вага і габарити, тому він не складається та не пересувається. При цьому його ключова перевага – в міцності та надійності.
Стаціонарні дерев’яні масажні столи мають збільшену довжину і ширину та витримують 350 кг навантаження. Їх безпечно застосовувати для клієнтів з високим зростом і вагою. Також стіл з дерева має солідний й естетичний вигляд, тому преміум-салони та оздоровчі заклади часто обирають саме такі моделі.
Складані масажні столи
Компактність, зручність перевезення і зберігання будь-де – характеристики складаних кушеток для масажу. Вони мають 2–3 секції та відрізняються можливістю складання до розмірів валізи з ручкою.
Дерев’яні ніжки забезпечують стійкість, безпеку і гарний вигляд. Середня вага столу 14–16 кг, тому це хороший вибір для майстрів, які часто виїжджають додому до клієнтів.
Складаний дерев’яний стіл впишеться в будь-який інтер’єр та не займе багато місця в невеликому кабінеті.
Тож який варіант обрати
Необхідна універсальність та мобільність? Ідеальне рішення – складана дерев’яна модель, що розкладається за хвилину і витримує навантаження до 200–250 кг. Такий стіл оснащується системою регулювання висоти та знімними елементами, що підвищує зручність користування. Складана кушетка має доступну вартість і задовольняє потреби не тільки майстрів-початківців, але й професійних масажистів.
Якщо ви маєте достатньо місця, і для вас важливі комфорт і міцність конструкції, то ваш варіант – професійний стаціонарний стіл з дубовим або буковим каркасом. Такі варіанти вибирають професійні салони, СПА-центри, реабілітаційно-оздоровчі заклади. Попри великі габарити такі моделі зручні, можуть мати кілька секцій, оснащені додатковими поличками для зберігання аксесуарів та регулюються по висоті. Стіл розрахований на навантаження до 350 кг, але врахуйте, що вартість стаціонарного масажного столу вища за складані моделі.
Щоб віддати перевагу певній моделі, враховуйте бюджет, потреби і особливості використання стаціонарного та складаного дерев’яного столу – тоді він стане надійним і довговічним інструментом для виконання якісних процедур